(093) 381-88-43
Переможемо разом!


Експопанелі

Для повноцінного і ефективного функціонування бутиків, магазинів, супермаркетів та інших торгових комплексів, зазвичай використовують спеціальні меблі та інші пристосування. Сьогодні найбільш універсальним устаткуванням вважаються експопанелі, які забезпечують зручність для працівників і завершують дизайн торгових приміщень. Експопанелі - універсальні конструкції, які дозволяють виставляти на огляд покупців будь-які товари: верхній одяг, нижню білизну, взуття, галантерею, спорттовари, книги, цифрову техніку, автомобільні запчастини та інше.

image

Конструктивні особливості експопанелей

Наша компанія City Grand пропонує клієнтам функціональні експопанелі, які займають мінімум простору в торговому приміщенні і вписуються в загальний дизайн магазину. Для виготовлення таких пристосувань ми часто використовуємо нержавіючу сталь, алюміній і міцні МДФ-панелі з Т-подібними пазами, одно- або двостороннім ламінуванням. При цьому наша команда пропонує широку колірну палітру експопанелей з МДФ ТА ДСП - від основних відтінків до забарвлення під натуральну деревину.

Експопанелі можуть мати стандартні габарити або виготовлятися під конкретні розміри замовника. Навісними деталями можуть виступати полички, гачки, вішалки або кронштейни. При цьому кількість пазів і відстань між ними також може вибиратися індивідуально.

image
image

Замовити виготовлення експопанелей у Києві

Якщо у вас виникла необхідність закупити меблі і устаткування для магазину, бутику, супермаркету або іншої торгової точки, сміливо звертайтеся у компанію City Grand. Ми багато років виготовляємо меблі для комерційних об'єктів і облаштовуємо їх сучасним торговим обладнанням.

● У нас працюють кваліфіковані та досвідчені спеціалісти, які є справжніми професіоналами і знавцями своєї справи.

● У роботі ми використовуємо сучасні інструменти і технічне оснащення, тож виготовляємо лише якісні меблі і обладнання для презентації продукції.

● Наша команда займається виробництвом стандартних або індивідуальних експопанелей. Ми пропонуємо великий вибір рішень для оформлення магазинів.

● Комплексно підходимо до обслуговування клієнтів, пропонуємо супровід на усіх етапах співпраці, починаючи від створення дизайн-проекту, закінчуючи установкою меблів, клінінгу і післяпродажним обслуговуванням (безкоштовно впродовж 12 місяців).

● City Grand має в розпорядженні власне конструкторське бюро, співробітники якого розробляють індивідуальні дизайн-проекти. Для цього спочатку вивчаються вимоги і побажання клієнтів, після чого створюються креслення майбутніх виробів і узгоджуються із замовником.

● Наша компація має власну меблеву фабрику, яка дозволяє виготовляти експопанелі для торгових комплексів відповідно до побажань замовників.

● При необхідності наша команда надає послугу "авторського нагляду", допомагаємо клієнтам з ремонтними роботами та облаштуванням торгових площ.

● Ми цінуємо час клієнтів, тому виконуємо замовлення в максимально стислі терміни. На виготовлення експопанелей йде в середньому 5-10 днів, незалежно від об'ємів роботи.

● При замовленні цілого комплексу послуг, клієнти отримують бонус у вигляді скідкі на дизайн 30%.

● Ми також гарантуємо швидкий розрахунок кошторису. Якщо клієнт надає нам усі дані, то вартість виготовлення експопанелей розраховується упродовж години.

● Клієнти, які звертаються в нашу компанію, отримують високоякісний сервіс та обслуговування і численні позитивні відгуки це підтверджують.

image
Дивитися всі фото

Прайс-лист

дізнайтеся про ціну на послуги з таблиці

№ п/п Послуга Терміни
(робочі дні)
Вартість Вартість
для клієнта в USD
Панелі з МДФ
1 Стандартні панелі з МДФ – 1300*1000 5-10 від 1180 грн
2 Стандартні панелі з МДФ – 2000*800 5-10 від 1450 грн
Панелі з ДСП
1 Стандарні панелі з ДСП - 1200*950 5-10 від 1785 грн
2 Стандарні панелі з ДСП - 1900*800 5-10 від 2670 грн

Можливе індивідуальне виготовлення. При зміні розміру і кольору, розрахунок робиться індивідуально.