(093) 381-88-43
Переможемо разом!

Магазини
взуття

Полки, острівні і пристінні тумби для аксесуарів

Гарне взуття носиться з задоволенням та довго. До його вибору підходять відповідально, розглядають різні моделі, роблять не одну примірку. І гарний взуттєвий магазин створює всі умови для такого вибору.

image

Торговельне обладнання для взуття дає можливість розглянути товар з усіх боків. Дизайн проект полиць, освітлення, дзеркал враховує поведінку покупця, ймовірність тривалого знаходження в просторі, бажання повернутися до попередньої розглянутої пари, зробити примірку.

Грамотно зроблені меблі дають необхідний рівень комфорту. Якщо це нестандартні меблі, наприклад, у вигляді вітрини, що йде навколо колони, то виготовляється вона на замовлення, проект її індивідуальний. Деталі обговорюються з замовником, проводяться виміри простору, вибираються матеріали. За таким проектам виготовляються повністю з нуля стелажі, полиці, підвісні системи, стійки, подіуми посеред залу (острівці). Можуть використовуватися типові рішення, що зарекомендували себе на ринку. Проект для мереж матиме спільні елементи дизайну, оформлення, що роблять точки мережі впізнаваними, унікальними.

image
image

Устаткування для магазину дитячого взуття конструюється з урахуванням специфіки для маленьких покупців — міцним, з необхідними розмірами (наприклад, більш низькими по висоті столами для викладки), яскравим привабливим забарвленням. У магазині має бути зручно та безпечно батькам і дітям.

Торгові локації для дорослої категорії можуть бути обладнані більш лаконічними, елегантними меблями. Враховується і стилістика брендів, їхні кольори, айдентика. При виготовленні можуть бути використані різні матеріали (ДСП, МДФ, скло, натуральний і штучний камінь, метал), різноманітна фурнітура. Загальним буде висока якість і обумовлені терміни.

Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій