(093) 381-88-43
Переможемо разом!

Магазини
косметики

Планшети для викладки, модульні стелажі

Покупець косметичних товарів відрізняється особливими вимогами до естетики. Стилістика оформлення, використання тих чи інших матеріалів може дати першу інформацію про продукцію, натякнути на її властивості, наприклад, натуральна деревина і екологічні матеріали можуть інформувати покупця, що косметика зроблена з натуральних компонентів.

image

Цікавий дизайн приміщення, створений у тому числі і меблями, теж є умовою того, що покупець повернеться, стане постійним. Ми пам'ятаємо про це, коли робимо меблі для магазину косметики. Торговельне обладнання для косметики створюється так, щоб максимально вигідно і зручно демонструвати товар, щоб товар не перекривався яскравими кольорами, щоб представлена продукція була головною у вітрині.

Дотримується також і логіка викладення товару, його угрупування, наприклад, крем для ніг в нижньому ряду, шампуні у верхньому. Скляні вітрини, полки, стелажі острівні і пристінні, куби, полки, прикасові зони — все це торгове обладнання для магазину косметики і все це необхідно виготовити стильно і з великим запасом міцності. Міцність обладнання потрібна для того, що іноді частина залу замінює складські приміщення і запас товару зберігається прямо там.

image
image

Освітлення в залі повинно бути зроблено таким чином, щоб колір передавався точно, без спотворень — це важливо при виборі тіней, помади, тональних кремів. Світло має бути наближене до природного, яке не нагріває продукцію, адже це може критично позначитися на термінах зберігання. Такий проект краще виконати на замовлення, звернутися до професіоналів, які зарекомендували себе на ринку.

Дизайн може передбачати й те, що в магазині буде продаватися не лише косметика, в тому числі професійна, а й парфумерія. Вона менш вимоглива до освітлення, в іншому ж вимоги не знижуються — обладнання виконується з міцних, стильних матеріалів. Наприклад, з натуральної деревини, ДСП, HPL панелей, штучного каменю, високоміцного скла, хромованої сталі. Наші сильні сторони дозволяють нам виконувати елегантні і довговічні проекти, з дотриманням термінів і прийнятними цінами.

Дивитися всі фото

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

З'ясовуємо потреби

Спілкуємося з клієнтом, призначаємо зустріч, обговорюємо об'єкт

Дизайн-проектування

Створення дизайн-проекту відповідно до мети та ідей клієнта

Зустріч, узгодження

Зустріч з клієнтом, узгодження дизайн-проекту і матеріалів

Затвердження

Затвердження договірних умов і підписання договору

Розробка документації

Розробка конструкторської документації, подання на виробництво

Виробництво

Виготовлення виробів та складових на нашому виробництві

Монтаж

Транспортування на місце установки і монтаж під ключ

* Всі терміни вказані при замовленні торгового обладнання до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій

Етапи проходження замовлення

розробка і виробництво

* Всі терміни вказані при замовленні торгової мебелі до 300 кв.м і використанні стандартних матеріалів і конструкцій